Veš ve vlastním kožichu aneb na každém šprochu pravdy trochu.

Veš

Mít ve svém týmu člověka, který jde proti mne a poukazovat na to, že mi to nevadí, je buď velké hrdinství nebo blbost. Každopádně bych konstatoval, že premiér nevěděl. Jak je možné, že premiér nemá veškeré informace od jeho tým poradců, to je podivné. Nebo TO někdo věděl a neřekl, TO bylo bylo dost hrozivé. Každopádně když už někoho dosadíte do personální pozice a pak se ukáže, že něco nevíte, už Vám nic jiného nezbývá než být hrdinou. Ale věřte mi, že vnitřně Vás to dost žere!

Nový ministr zdravotnictví se vyjádřil, že nebude lhát a že jde o jeho práci. Před tím na dotaz zde je podepsán pod Peticí se tvářil a odpovídal vyhýbavě. Vlastní přesvědčení je hluboce v člověku zakořeněno a najednou se nezmění, prostě TO TAK JE! V pravou chvíli se projeví bodnutím nože do zad. Doufám, že k tomu nedojde a premiér bude stále hrdinou. Nůž v zádech člověk těžko rozdýchá.

Tým je neslabší jako jeho nejslabší článek a když těch článku je více, brzy se rozpadne či bude dělat fatální chyby. Po nástupu nového ministra zdravotnictví najednou kleslo číslo na 1, 1. Statistické údaje už jednou byly silně zkreslené, prostě se to přepočítalo, jak je TO v současné době. Je číslo 1.1 pravdivé???

Po přečtění článku : https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/blatny-ministr-zdravotnictvi-petice-milion-chvilek-pro-demokracii.A201030_091511_domaci_kop si každý může udělat svoji vlastní představu.

No a lháře bych opravdu ve svém týmu nechtěl : https://zpravy.aktualne.cz/domaci/blatny-petice-babis/r~40e59e621a9511eb9d470cc47ab5f122/

No , nevím, nevím……..

Další názory ...