Rádcové a politika.

care-doctor-doctor-on-call-doctors

Poslouchám obrovské diskuze k novému ministru zdravotnictví. Všichni by mu radili…..ministr Karel Havlíček to říká naprosto přesně co se týče osoby ministra zdravotnictví jak nového příchozího, tak starého odchozího. Čas ukáže. Z celé diskuze vyplynula i malá komunikace k veřejnosti, stručná a věcná, která chybí. Když vyhodnotíme komunikaci, tedy jedni říkají, že chybí ven,pan premiér si stále stěžuježe vázne komunikace uvnitř. Takže celkově je komunikace dost špatná!!!

Domnívám se, že personálně by určitě měl bývalý ministr zdravotnictví zde zůstat a dotáhnout mnohé projekty, která dobře nastartoval. Z personálního hlediska vím, že odchozí odejde, ale dost často tato „uražená ješitnost v dobrém slova smyslu“ je pro organizaci časově strnulá a rozjíždí se pomalu. Vše se dá elegantně personálně zajistit i dodavatelsky.

Prof. Primula, dle mého soudu a jak pozoruji jeho řeč těla, je rozhodný a zkušený, klidný člověk, klidný právě tím, že si bouchne do stolu.

Call centra , další úkoly, každý má co doporučit, ministr prof.Primula má svůj rozum a tyhle rady fakt moc nepotřebuje. Komentátoři mají zase co dělat.

Autorit jako nástrojů komunikace je několik, profesor ministr Primula je má všechny a určitě je použije. Dovede naslouchat a nebojí se si prosadit své, doufám, že to neohrozí ekonomiku státu.

Další názory ...