Po schodoch, po zvukoch, známá písnička, tak bych nazval řeč těla nohou a nejsou TO jenom zvuky.

Nohy – kdy je vlastně můžeme pozorovat, ruce, hlavu, oči, hrudník vidíme jakoby stále, na nohy se ale moc často nesoustředíme. Muži se v případě žen dívají na prsa a ještě dříve na zadek, ženy pozorují u mužů oči, některé se ale nejdříve dívají buď na zadek či přímo do rozkroku. Řečeno přímo, muž i ženy se vzájemně „měří“ a toto měření je však vždy silně ovlivněno povahou člověka a jeho myšlením. Především je zde stále zachováván pud lovce/lovkyně či být loven/lovena. Však si drahý čtenáři snaž uvědomit, jak to děláš TY???

Řeč těla nohou a chůze je velmi důležitá i v oblasti pátrání po zločincích. Každý člověk může určitou dobu cokoliv „hrát“ , tedy třeba kulhat, předstírat bolest, chodit ohnutý na stranu apod. Po určitém čase se však přestane kontrolovat a jde opět svým tempem, svojí chůzí. Čas je dán okolnostmi a vytrvalostí  umět se  kontrolovat, zločinci to vydrží maximálně od 10 minut do 1 hodiny, však si spočítejte, kolik metrů za jaký čas ujdete…..Zločinec u výběru bankomatu byl nahrán a po čase se objevil u jiného bankomatu a byl opět nahrán, aniž mu bylo vidět do tváře. Posléze byl nahrán jinde na ulici a vše se posoudilo a díky typu chůze byl usvědčen.

Ti z Vás, kteří sedí v kancelářích a mají někdy otevřeny dveře, slyší zvuky bot, chůze člověka, za nějaký čas přesně víte, kdo se za těmito zvuky skrývá, poznáte HO. A opět se vracíme na začátek k té krásné písničce ….., po schodech, po zvukoch ….

po schodoch
Další články
Aktuální názory

Šedá personalistika

Šedá personalistika zaměstnanosti v ČR dost podstatně souvís s šedou ekonomikou a zajištěním budoucnosti důchodů.

Čti více >>