Opatření nepomáhají, očkovaní vázne díky nedostatku vakcín a systematičnosti očkování, vše se slibuje a praktická skutečnost je jiná.

cells-dye-illness-microscopic

Už je skoro všechno uzavřeno a čísla neklesají. Na rádiích probíhají ankety – co dělat? Bourat nemocnici v Letňanech, milionář si uvědomil, že by přišel o všechno, najednou navrhuje snížení nájmu, opatření. Veletrhy nejsou a plochy jsou prázdné a nevydělávají, tak utrhnout alespoň něco, není personál, logistika, ale peníze jsou peníze.

Je třeba vše rozvolnit, bohužel covid je a bude a je v silnější formě. Ted nastává třetí světová válka bez zbraní, ale je tady. Budou padat lidé na všech stranách , to tak je. Bohužel psychika lidí je tak narušená, že umírají i lidé ze strachu, panikaří. Podnebí v rodinách je často neudržitelné, více lidí se rozvádí. Je třeba vše rozvolnit. Nikdo stejně neví, co se stane. Vše jsou pouhé předpoklady a spekulace. Jediné , co se možná ví, že zdravotnictví nebude stíhat, že možná nebudou stíhat krematoria. Ano bohužel, je to tak. Ale ekonomika půjde dopředu, nezaměstnanost nebude klesat, opět další spekulace. Celý současný život je o alibismu, předpokladech, spekulacích. Covidu je to všechno úplně jedno!!!!!!

Vždycky ve všem se nezavděčíte lidem všem, opozice bude, vládnoucí třída bude, lidé přežijí. Ekonomice se uleví, stát nic platit nebude, jeho ekonomická pomoc je stejně částečná……neřeší dlouhodobě nic.

Nedá se nic jiného, rozumného, dělat.

Řečeno tvrdě a pravdivě – pusťte TO všechno.

Další názory ...

Zlatý volant 2020 – to se povedlo!

Bylo ukončeno hlasování ve známé motoristické anketě Zlatý volant. Zajímavé údaje poskytla agnetura POZITIF: Hlasování veřejnosti v anketě Zlatý volant o nejlepšího tuzemského automobilového a motocyklového

Číst více >

Zajímavá akce pro fotografy!

“KDYŽ CVAKNE SPOUŠŤ” World Webphoto Gallery – www.wwg.cz Vystavte své fotografie, názory, myšlenky a odkazy na vaše prezentace v nejstarší české virtuální fotografické Galerii WWG.CZ. Založené

Číst více >