Nikde není návod jak se léčit, čtete a budete zvracet!

civid

Tohle už je počátek výprodeje, asi tak bych to nazval. Krásná politika vlády na ochranu všeho obyvatelstva. Jeden epidemiolog jasně řekl, že to „pojede“ dál. Počasí a kapénky jsou ve vzduchu. Běžte po ulici a podívejte se na lidi, jak nosí roušku, dnes jsem jich potkal několik bez roušky a mnohé s rouškou pod nosem.

Pokračující úzávěra množství služeb, naopak mateřské školy jsou otevřeny, obchodní centra také, jasně, dnes se lidé skoro prali o dětské zboží na zimu. Kde TO jsme?????

Lidé budou možná zdraví, ale nebudou mít co jíst, kde bydlet, nebou mít na nájmy. Kultura jde už do pryč, první stupěn škol je hrozitánský omyl . Psychologové se shodují, že je to hrůza. Maminky doma šílejí a berou prášky na stres!!! Všechny propadají obrovskému strachu a smutku, to přesně vyjadřuje fotografie.

Uvidíme za 14 dní, chci se mýlit, ale domnívám se, že to možná bude ještě horší, bohužel strach má celá ČR. Maminky zavřené doma s dětmi na 60 % platu, nemají už ani na jídlo!!!

Už jsem zde řekl, že vím, že TO všechno je velmi složité, ale může mi někdo napsat proč pan Hamáček, ve vší úctě, zve do ČR 20 lékařů z USA??? Ti nás vytrhnou??? Kolik to bude daňové poplatníky stát?? Pár drobných, v těch miliardách se to ztratí .

A jedna věc nakonec. Kamarád dostal covid-19, poslali ho domů, je mu dost zle, cukrovkář, 2 krát přežil rakovinu a nikdo ho nepoučil čím se má lečit, nikdo mu nic neřekl. Je mu kolem 64 let , skvělý člověk, tohle je komunikace. Abyste věděli zčásti co máte dělat, budete sedět několik dnů u internetu a než najdete nějakou odbornou pomoc, chcípnete !

Další názory ...